Medycyna estetyczna

BOTOX

Niechirurgiczna metoda pozwalająca wygładzić zmarszczki wokół oczu między brwiami i na czole. Powoduje on rozluźnienie mięśni które odpowiadają za powstanie zmarszczek, dzięki temu bruzdy spłycają się i efekt jest widoczny już po kilku dniach.


MEZOTERAPIA

Mezoterapia polega na bezpośrednim wstrzykiwaniu substancji odżywczych za pomocą zastrzyków śródskórnych w odpowiednich miejscach na twarzy, szyi i dekoldzie w odpowiednim stężeniu. Śródskórnie podawane substancje lecznicze stymulują fibroblasty do produkcji włókien sprężystych, poprawiają krążenie w skórze właściwej i tkance podskórnej, zwiększają stopień nawilżenia i gęstości skóry, co daje efekt odmładzający.


SURGILIFT

Jest najnowszym osiągnięciem w zakresie mezoliftingu uzyskanym w oparciu o niestabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia nie zwierzęcego. Zabieg ten poprawia jakość i jędrność skóry twarzy i szyi. Skóra jest odpowiednio nawilżona od środka, znikają zmarszczki.

ESTHELIS

Esthelis jest bezpiecznym produktem naturalnego pochodzenia. Jest doskonale biokompatybilny i w pełni ulega biodegradacji, nie powodując ryzyka alergii oraz innych skutków ubocznych. Produkt ten jest uzyskiwany z kwasu hialurowego. Zabieg daje komfort nawilżonej i elastycznej skóry. Esthelis gwarantuje wyjątkowy efekt już od pierwszych godzin i przez wiele miesięcy.

RESTYLANE

Restylane vital to produkt zawierający kwas hialurowy identyczny z tym, który znajduje się w Twoim organizmie. Wstrzyknięty pod skórę ujędrnia ją i tonizuje nadając jej świeżą, naturalną żywotność i zdrowy, młodszy wygląd.Przed                                       Po


Serwis pod patronatem portalu wm.pl